PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8729}

Podnieść Titanica

Raise the Titanic
5,4 624
oceny
5,4 10 1 624
Podnieść Titanica
powrót do forum filmu Podnieść Titanica

:D

ocenił(a) film na 7

W 1980 roku kiedy film powstał Titanica jeszcze nie odnaleziono i nikt nie wiedział , że jest w 2 kawałkach. Dlatego też powstał film jak na tamte czasy zrobiony bardzo dobrze !!! Sam wydobyty wrak robi wrażenie . Oczywiście można się czepiać troszeczkę scenariusza ale dla fanów Titanica i jego historii to dobrze oglądający się film.

ocenił(a) film na 9
sheriff0

Jestem fanem Titanica i powiem szczerze, że to właśnie dzięki temu filmowi który widziałem może jak miałem z 7-8 lat. Wtedy go nie rozumiałem ale strasznie mi zaimponował rozmachem. Najlepsza scena kiedy Titanic wpływa do portu w NY. Aż się łezka w oku kręci :D
P.S. Mój nick jest hołdem dla statku a mam go od szesnastu lat... :D

ocenił(a) film na 6
tytan1912

pamietam jak go ogladalem za gluta teraz mam 34 lata i trzeba przypomnac sobie filmik

ocenił(a) film na 8
tytan1912

Też pamiętam ten film i wczoraj go ponownie obejrzałam. Bardzo dobrze się go oglądało i nic nie stracił ze swego uroku. Albo jestem zbyt sentymentalna. Tylko przy scenie z wpłynięciem statku do portu przypomniał mi się inny film z komentarzem: "Przypłynął Titanic? Lepiej późno niż wcale" :) Kto wie jaki to był film?

elninka

Ghostbusters 2

ocenił(a) film na 8
Adam_Karnia

:) :) :)

sheriff0

GDZIE MOŻNA NABYĆ TEN FILM Z POLSKIM LEKTOREM (SAHARĘ JUŻ MAM)?

klasykindyjski

Lepiej zainwestować książki Clive'a Cusslera, na podstawie których powstały oba filmy. O niebo lepsze od kinowych wypocin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones