PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 577
ocen
7,1 10 1 145577
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

zakończenie?

ocenił(a) film na 6

[spoiler]

Nie udało mi się znaleźć ostatnich minut filmu na youtube, a nie jestem pewna, czy dobrze zauważyłam czy mi się wydawało. Jak Magneto siedzi przy szachach i wystawia palec... pionek w końcu się poruszył lekko czy mi się przewidzialo? :)

ocenił(a) film na 6
agula_131

Owszem, ruszył się. ;)

ocenił(a) film na 6
general_maczek

Dzięki :) Pytałam rodziców, nie byli w stanie mi odpowiedzieć.... już chcieli mi wmawiać, że mam schizy :D

Czyli kto wie, może zrobią kontynuację. Tym bardziej,że Charles jakoś tam przeżył. Jakkolwiek, ale jednak.

ocenił(a) film na 7
agula_131

no dokladnie, pionek sie ruszyl, charles zyje, wiec wszystko po staremu. tez ogladalam teraz w tv zeby sobie przypomniec ;p

ocenił(a) film na 6
paulazet

niestety nie udało mi się zobaczyć fragmentu po napisach (musiałam na YT jakąś biedną wersję znaleźć) i z tego co widzę, to Charles jest w ciele jakiegoś obcego faceta i w dodatku znalazł się obok swojej starej znajomej. albo raczej miłości. musiałabym obejrzeć Pierwszą Klasę, ale nie wiem, czy to wytrzymam, bo nie jestem fanką filmów X men, raczej wolę kreskówki.. :)

agula_131

agula_131


możesz przesłać linka do tej " biednej wersji" ;), albo chociaż pod jakim hasłem szukałaś będę wdzięczna;)

ocenił(a) film na 6
rouge93

proszę :) http://www.youtube.com/watch?v=ZSkn3KYwmtc
niewiele, ale jest. zapowiada się na kontynuację, ale kto wie.. wolverine też się kończył tajemniczo, a nie wiadomo, czy to pociągną

agula_131

wielkie dzięki;)

ocenił(a) film na 8
agula_131

Obecnie filmweb potwierdził powstawanie dwóch kolejnych filmów z X-Men w tytule, żaden z nich nie będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii. Jeden posiada w tytule "Wolverine" czyli skupiać się będzie na tej postaci, tak jak geneza, drugi prawdopodobnie będzie się bawił w to samo co "Pierwsza Klasa". A, był też w planach film o pochodzeniu Magneto, jednak wszelkie znaki na ziemi w niebie wskazują, że Fox się wycofał. Po cichu liczę, że kontrakt wytwórni z Marvelem w końcu wygaśnie i prawa autorskie wrócą do tych co się znają na rzeczy (chociaż marka X-Men trzymała się nieźle) - wtedy w najlepszym wypadku ktoś wpadnie na głupi pomysł stworzenia remake'u (baaaardzo zły pomysł) albo spróbują wepchnąć Xaviera i spółkę do uniwersum Avengersów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones