PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 221
ocen
6,2 10 1 38221
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara
ocenił(a) film na 6
McLlovin

Jeśli lubisz fantastyke :)
Film nudny i absurdalny ale da się obejrzeć przy zasypianiu.

zeipap

fantastykę tak ,ale fantastyke kreowaną na realizm nie bardzo

ocenił(a) film na 6
McLlovin

no to jest film z tego drugiego gatunku.

ocenił(a) film na 7
zeipap

dlaczego uważasz, że ten film jest fantastyką?

ocenił(a) film na 6
krzychu1323

Lepszym pytaniem jest dlaczego tego nie zauważyłeś :)
Nie oglądałem od początku ale z tego co pamiętam:
-scena z wybuchajacą łodzią
-scena z ucieczką rozbierając cały bagażnik/przyczepe odkręcając 2 śróbki monetą
-scena z samolotem
-scena z panelami
-ogół całego filmu i głupota bohaterów zarazem robiąc z nich superbohaterów którzy w dwójkę idą się strzelać z całą armią.

ocenił(a) film na 7
zeipap

jest trochę nierealistyczny, masz rację, ale po 1 która przygodówka robiona na większą skalę nie jest, a po 2 nie przesadzajmy z fantastyką.

ocenił(a) film na 7
zeipap

To jest fantazja, a nie fantastyka. Taka subtelna różnica.

angeldog

Fantazja powiadasz?
Już gdzieś to było ;)
https://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc

ocenił(a) film na 7
baraqs

Jeśli Ci się podobało, to fajnie ;)
Co prawda ja miałem na myśli nieco inne znaczenie słowa "fantazja", ale to też jest przyjemne.

McLlovin

Książkę sobie przeczytaj, bo bardzo dobra. A film do dupy, naprawdę.

ocenił(a) film na 5
Kulfonidas

Na pytanie czy "Tożsamość Bourne'a" jest dobrym filmem, padają odp : "lepiej poczytaj książkę, film się nie umywa do powieści Ludlum'a". Na pytanie czy warto obejrzeć "Saharę", odpowiedz podobna : "Książkę sobie przeczytaj, bo bardzo dobra. A film do dupy, naprawdę"; Eh to ja powiem tak : chcesz się czegoś dowiedzieć o świecie - poczytaj np "Gomorrę" Roberto Saviano, a jeżeli chcesz coś OBEJRZEĆ, NIE POCZYTAĆ A OBEJRZEĆ, bo jesteś np zmęczony i przy książce zaśniesz, albo masz po prostu, takie ludzkie pragnienie zobaczenia nie zobowiązującego lekkiego, może trochę szalonego filmu przygodowego, to polecam, np "Saharę" a jeśli chcesz by to było kino przygodowe najwyższych lotów, to proponuje już pewnie po 1110 raz oglądany klasyk: "Indiana Jones i ostatnia krucjata" - wybór należy do ciebie :)
W mojej ocenie film niezły/dobry 6,5

maciejszeffer

Co kto lubi. Ale książka jest lekka i dynamiczna, zaś film nudny i idiotyczny.

ocenił(a) film na 4
McLlovin

Na co się nie możesz zdecydować?

ocenił(a) film na 3
McLlovin

Niezłe początkowe 4 minuty ucieczki okrętu przed Unionistami. Resztę można sobie darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones