PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 204
oceny
6,2 10 1 38204
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Nuda i lipa ...

ocenił(a) film na 2

Moim zdaniem film nudny. Film ten jest nieporównywalnie nudniejszy od trylogii Indiany Jonesa .

ocenił(a) film na 4
Frg

Amen. To chyba pierwszy film od ładnych kilku lat na którym zasnąłem. Porównywanie tego filmu do Indiany Jonesa powinno być karane...

ocenił(a) film na 2
Frg

Trochę tutaj mylnie napisałem wcześniejszy post .Indiana Jones bardzo mi się podobał , chodziło mi o to ,że film poprostu był robiony na styl nowoczesnego Indiany ,ale całkowicie nie wyszedł pomysł twórcom.

ocenił(a) film na 4
Frg

Zgadzam się. Ja też chyba niezbyt jasno się wyraziłem. Indiana Jones to trylogia robiona z przymróżeniem oka, lekka, przyjemna i do tego śmieszna. Każdą część oglądałem po kilka razy. Sahara od początku była reklamowana jako nowoczesny Indiana Jones, i zgadzam się z tobą w 100%, że nie wyszło. Co było przyczyną? Ja myślę, że brak tej lekkości i humoru. Sahara stara się być poważna, mniej więcej w połowie filmu poszukiwanie tej łodzi staje się celem drugorzędnym, a zamiast tego dostajemy jakąś paplaninę o ściekach, zanieczyszczeniu środowiska i (koniecznie!) ratowaniu świata... W takim filmie nie oczekiwałem umoralniania, oczekiwałem rozrywki i emocji. A zasnąłem na pół godziny przed końcem...

ocenił(a) film na 2
Chidder

tez sie zgadzam film jest krótko mówiąc do d**y nie polecam!!!

Frg

Nie ogladalem filmu ale czytajac fabule juz wiem ze to sraka. Jestem fanem powiesci Cusslera i cZytalem wiekszosc jego powiesci. Sahara jest jedna z moich ulubionych a ten film to jakas zenujaca ekranizacja!!!!!!!!!! Za cos takiego powinni karac!!!! Film nic sie nie ma do fabuly ksiazki!!! akcja dziala sie w republice Mali a nie w Egipcie!!!! i nie najwazniejsze bylo znalezienie statku i skarbu. kompromitacja. nie dziwie sie ze Cussler odciol sie od tej produkcji!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones