PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 204
oceny
6,2 10 1 38204
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Nie no....

ocenił(a) film na 1

Nie no ludzie czym sie podniecacie jaki nowy indiana jones film jest tak spieprzony ze głowa mała akurat czytałem ksiazke pod tym samym tytułem i mowie wam ze film z ksiazka nie maja praktycznie nic wspolnego. Odradzam ogladania tego filmu jesli juz to naprawde przeczytajcie sobie ksiazke zreszta cała seria ksiazek cuslera jest rewelacyją serią przygodową.

Pablo22

To że ciebie film zanudził to znaczy że i wszystkich innych też zanudzi ?
Daj spokój. Denerwują mnie takie komentarze że komus się film nie spodobał to odrazu chce innych do tego filmu zniechęcić.

killer_99

No killer ja uważam że każdy ma prawo do swojego zdania i każdy może je wyrazić. Tobie film się podobał mnie i Pablowi nie. Uważam że film był bardzo słaby. Płytka fabuła (książka ponoć bez porównania lepsza, niestety nie miałem przyjemności czytać jej, a po obejrzeniu filmu straciłem całkowicie ochotę, ), słabe kreacje aktorskie i nużący przebieg akcji, wszystko to sprawiło że w efekcie film który miał być prawdziwym hitem stał się beznadziejnym kiczowatym filmikiem, który stał się obiektem kpin krytyków filmowych na całym świecie!!! Jeden z najgorszych filmów ostatnich lat. Dziwne że nie został uhonorowany Złotymi Malinami.

No ale to tylko moje zdanie, do którego nie mam w zasadzie prawa, bo wg Killera nie wolno zniechęcać nikogo do oglądania filmów. Ale przykro mi Killer nie będę wygłaszał tutaj pangiryków, tylko będę pisał to co myślę

PS. Nie miej do mnie urazy o to co piszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones