PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746480}

Lot z przygodami

The Layover
4,9 2 716
ocen
4,9 10 1 2716
Lot z przygodami
powrót do forum filmu Lot z przygodami

Okropność

ocenił(a) film na 1

Jestem ciekaw jak ktoś taki jak William H. Macy mógł zgodzić się wyreżyserować coś takiego. Żałosnego scenariusza nie ratują też totalnie karykaturalne i przerysowane role Alexandry Daddario i Kate Upton. Nie mam nic do wulgarnego poziomu, ale mogę wiedzieć co jest zabawnego w Kate Upton bekającej w samolocie ? lub w scenie gdy jedna z bohaterek całkowicie obsrana próbuje wyjść przez okno toalety ? To nawet nie należy do kategorii "tak głupie, że aż śmieszne". Generalnie najgorszy film 2017 roku który na szczęście mało kto widział.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Komedii raczej za dużo w życiu nie oglądnąłeś....

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Nie wiem skąd taka niska ocena. Komedia jest genialna, uśmiałam się :D

Lukasz_Broda

smutas jesteś i tyle. Nie jest to komedia najwyższych lotów ale ja czasami lubię się całkowicie wyluzować i tak właśnie było, co chwilę śmiałem się na głos. Po drugie to ona nie bekała specjalnie jak studenci na imprezie po wydojeniu kufla piwa tylko najzwyczajniej w świecie zagazowała się napojem wypitym na odprawie z przymusu na hejnał. No i wyszła z tego taka a nie inna sytuacja w samolocie. Ty nigdy nie puściłeś cichacza w miejscu pełnym ludzi(niespecjalnie ale z musu)? Chyba nie widziałeś głupszych komedii.

ocenił(a) film na 1
Raczejj

Czyli jakbym pierdnął lub bęknął w samolocie to automatycznie ma mnie to śmieszyć w filmach. No tak bo ONA BEKNĘŁA W FILMIE, A PRZECIEŻ MY TEŻ BEKAMY, CZY TO NIE JEST ŚMIESZNE?????????????????

Generalnie fajnie że określasz innych nic o nich nie widząc tylko czytając jakiś temat w internecie bo mnie coś nie śmieszy, a ciebie tak. Pewnie na codzień też tak oceniasz ludzi.

ocenił(a) film na 1
Lukasz_Broda

W pełni popieram założyciela tematu. Niestety żyjemy w tak ogłupionym świecie, że powszechnie uważa się widok kobiety wpadającą w srakę za najwyższe osiągnięcie współczesnej komedii. Smutne to, ale prawdziwe...

Lukasz_Broda

dzięki za opis - daruję sobie film.

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Broda

przesadzasz. lekki smieszny nawet film momentami plus dwie fajne lale, mozna obejrzeć, krytyk filmowy za dychę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones